Skype Hotline:(+420)-774-151-729 Morkus Morava s.r.o.
O NÁS

PROVÁDÍME DEMOLICE A LIKVIDACE STAVEB

Morkus Morava s.r.o.

Firma Morkus Morava s.r.o. má za sebou více jak desetiletou historii. Nabídka našich služeb je různorodá a pestrá. Ve výčtu nabízených činností firmy Morkus Morava s.r.o. naleznete výstavbu smaltovaných nádrží, sil a zásobníků ale tak demontáže a montáže ocelových konstrukcí hal. Provádíme také demolice a likvidace staveb, ocelových konstrukcí, průmyslových a zemědělských technologií včetně výkupu všech druhů kovů. Vykupujeme a likvidujeme průmyslové a zemědělské technologické celky.

Představení firmy komplet ZDE

Představení firmy ke stažení ZDE


 • Smaltované nádrže, sila a zásobníky
 • Montáže a demontáže hal
 • Demolice a likvidace staveb
 • Výkup kovů a likvidace stavebních odpadů

NABÍZENÉ SLUŽBY

Morkus Morava s.r.o.

DEMOLICE OBJEKTŮ A STAVEB

 • odstranění celého objektu = demolice úplná
 • odstranění části objektu omezené svislými rovinami, případně omezené vodorovnými rovinami vzájemně vzdálenými minimálně o výšku jednoho podlaží
 • vyklizení objektů před demolicí
 • demolice průmyslových areálů, komínů, objektů občanské vybavenosti, bytových domů, atd.
 • třídění odpadů
 • předání odpadů osobám oprávněným k nakládání s nimi
 • drcení a třídění stavebních sutí (možno provádět přímo v místě demolice)
 • úprava pozemku pro další použití (možno využít recyklát z demolice)
 • zpracování kompletní dokumentace o uložení a využití odpadů v souladu s platnou legislativou
 • postupným rozebíráním, tj. ručně za použití páčidel, krumpáčů, sbíjecích a bouracích kladiv a podobných ručních nástrojů
 • odstřelem
 • za použití těžké mechanizace (postupným rozebíráním)

LIKVIDACE TECHNOLIGICKÝCH CELKŮ

Naše pracovní skupiny zabezpečují likvidaci a demontáže technologických celků k následnému využití nebo odstranění vzniklých odpadů. Příkladem technologických celků jsou například výrobní zařízení, nepotřebné skladové a olejové hospodářství, kotelny a jiné zařízení.
Provádíme demontáže, úpravy a vystěhování velkých strojů či zařízení, které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy. Likvidaci provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu a kompletního úklidu všech vzniklých odpadů. Případně pouze rozřezání technologie na určený rozměr a připravení k odvozu.
Zabýváme se také nákupem, prodejem a úpravou ocelového šrotu. Naše činnost se zaměřuje na likvidaci kovových konstrukcí v zemědělství, všech typů jeřábů, kotelen, mostních konstrukcí, vodáren, nádrží, sil, hal, provozů a veškerých zařízení a technologií. Provádíme demontáže, úpravy a vystěhování velkých strojů či zařízení, které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy. Likvidaci provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. Případně provedeme pouze rozřezání technologie na určený rozměr a připravení k odvozu. Úpravu velikosti částí technologií provádíme řezáním kyslíkem nebo demontáží. Pro stavební firmy zajišťujeme demontážní i paličské práce při demolicích či výstavbě. Likvidace provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. Práci provedou naši vyškolení pracovníci pod vedením zkušených stavbyvedoucích. Naše služby provádíme na celém území ČR a SR. Zabýváme se výkupem, zpracováním a prodejem odpadů železných a neželezných kovů. Na naší provozovně ve Slavíči provádíme též drobný výkup od fyzických osob.

HISTORIE FIRMY

Firma MORKUS Morava s.r.o. vznikla v roce 2008, ale historie vzniku sahá do roku 2003, kdy majitel firmy zahájil svoji podnikatelskou činnost jako podnikatel - fyzická osoba. Původní specializací firmy byl výkup železného šrotu, barevných kovů, demontáže starých hal a ocelových konstrukcí, likvidace starých sil a nádrží a jiných technologických celků. V roce 2009 firma MORKUS Morava s.r.o. zakoupila od konkurenční firmy know-how na dodávky, montáže a rekonstrukce smaltovaných sil a nádrží. Firma MORKUS Morava s.r.o. tak rozšířila nabídku svých služeb a od roku 2009 nabízí také kompletní výstavbu renovovaných smaltovaných sil a nádrží, včetně jejich oprav a renovací. V současné době firma Morkus Morava s.r.o. dodává a provádí i montáže nových smaltovaných nádrží, sil a zásobníků. V nabídce má produkty výrobců smaltovaných nádrží a zásobníků PERMASTORE®. Prodejní sortiment rošířila také o prodej čerpadel, míchadel a laminátových zásobníků.
Načíst další

Mám zájem o demolici