Skype Hotline:(+420)-774-151-729 Morkus Morava s.r.o.
Vymístění strojů

a technologických celků

Vymístění strojů a technologií

V procesu komplexních sanací výrobních areálů, ale i v rámci restrukturalizace a rozvoje výroby průmyslových podniků vzniká před majitelem často problém vyklizení určitých prostor nebo likvidace starého, vyřazeného technologického vybavení. Provádíme demontáže, úpravy a vystěhování velkých strojů či zařízení které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy.

Tuto služby nabízíme jak velkým průmyslovým podnikům, zemědělským družstvům, středním či menším firmám ale také drobným živnostníkům a fyzickým osobám. Vymístíme či jen přemístíme vaše stroje a technologické celky v rámci vašeho výrobního areálu nebo po celé Evropské unii.

Disponujeme všemi potřebnými
technologiemi a stroji požadovanými k vymístění starých strojů, výrobních linek či starých skladových zásob a zařízení.

Naše pracovní skupiny mají dostatečné zkušenosti v oblasti demontáží a přepravy velkých strojů a zařízení. Vždy dodržujeme všechny předpisy a vyžadované technologické postupy prací. Maximální důraz klademe na profesionální přístup a kvalitu provedených prací a samozřejmě vždy striktně dodržujeme všechny zásady BOZP.

Morkus Morava s.r.o. - provozovna
Morkus Morava s.r.o.
Demolice a likvidace staveb

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí v oblasti odstranění a likvidace staveb širokou nabídku služeb. Provedeme demolici a odstranění stavby na klíč včetně odvozu a likvidace odpadu.

FOTOGALERIE

Mám zájem o demolici