Skype Hotline:(+420)-774-151-729 Morkus Morava s.r.o.
Kovošrot

Provádíme výkup kovů

Vykupujeme ocelový šrot a barevné kovy

Naše výkupna kovů ve Slavíči je zaměřená na výkup kovů jakéhokoli druhu. Zabýváme se výkupem, zpracováním a tříděním kovového odpadu bez ohledu na typ sloučeniny, ze které je kovový odpad vyroben. Výkup kovů Morkus Morava s.r.o. odkupuje všechny typy kovu a kovového šrotu včetně sloučenin železa a barevných kovů, jako je hliník, měď, mosaz, ocelové konstrukce, zinek, bronz a další. Vykupujeme spotřebiče z kovu, železné průmyslové stroje, kovový odpad, železné tyče a trubky, automobilové díly apod.

Sběrna kovů ve Slavíči u Hranic na Moravě vykupuje také běžný domácí kovový odpad, jako jsou například plechovky, konzervy či domácí kovové spotřebiče. Tato sběrna kovů odkupuje také větší kovové části, jako např. radiátory, čerpadla, kovové konstrukce, železné nosníky apod. Kovový odpad je v naší provozovně tříděn a jednotlivé druhy kovů jsou následně odváženy k novému zpracování.

Naše sběrna kovového odpadu přispívá ke zlepšování ekologických podmínek, neboť kovošrot třídí a posléze odesílá k dalšímu zpracování. Kovy při recyklaci neztrácejí žádnou ze svých unikátních vlastností, proto kovový odpad bez problémů slouží jako druhotný zdroj surovin. Zpracováním kovových odpadů dochází ke značnému šetření energie a životního prostředí. Vzhledem k celosvětové, neustále rostoucí poptávce po kovových materiálech nabývá recyklace železa na stále větším významu.

Při demolici a odstranění stavby odkoupíme vytěžené kovy nebo zajistíme jejich výkup
cenu demolice a likvidace ponížíme o částku utrženou za prodej kovového odpadu

Recyklace kovů má velký význam také z hlediska ekonomického, neboť díky ní dochází k obrovské úspoře finančních prostředků. Domácnosti mohou ušetřit nemalé částky peněz odvozem kovového odpadu do výkupny kovů, jako jsou pračky, myčky, sporáky a další železné spotřebiče. Cena odkupovaného kovu je určena podle ceníku. Pro její stanovení je rozhodující hmotnost dodaného kovového odpadu a typ sloučeniny, z něhož je kovošrot vyroben.

Morkus Morava s.r.o. - provozovna
Morkus Morava s.r.o.
Demolice a likvidace staveb

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí v oblasti výkupu ocelových konstrukcí a kovů všech druhů širokou nabídku služeb. Provedeme demolici a odstranění stavby na klíč včetně odvozu a likvidace odpadu.

FOTOGALERIE

Mám zájem o demolici