Skype Hotline:(+420)-774-151-729 Morkus Morava s.r.o.
Demontážní práce

kovové konstrukce a stavby

Demontáže ocelových konstrukcí a staveb

Firma Morkus Morava s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oblasti demontáží a likvidací ocelových a stavebních konstrukcí. Za sebou máme celou řadu referenčních demontáží jak v zemědělství tak i průmyslu. V současné době disponujeme dvanácti specializovanými demontážními týmy, které jsou vždy vedeny zkušeným šéfmontérem. Provádíme kompletní demontáže technologických celků, strojů, hal, kotelen, kovových konstrukcí, jeřábů, ocelových konstrukcí, vodáren, nádrží, sil, provozů a veškerých dalších zařízení a technologií. Provádíme i demontáže a vystěhování velkých strojů, zařízení či technologií, které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy.

Nedílnou součástí odstranění budov, bouracích a demontážních prací je i řezání ocelových konstrukcí planemem. Tyto paličské práce provádí naši zkušení a proškolení pracovníci kteří mají příslušné zkoušky. Na základě dlouholetých zkušeností provádíme tyto paličské práce i ve velmi nebezpečném prostředí jako jsou chemické provozy, rafinerie s dodržením všech předpisů a technologických postupů prací. Velký důraz klademe na profesionální přístup a kvalitu provedených prací samozřejmě při striktním dodržování zásad BOZP.

V oblasti demontáží technologií a ocelových konstrukcí
nabízíme vysoce profesionální služby s důrazem na rychlost, ekologicky šetrný přístup, přizpůsobení se podmínkám a požadavkům zákazníka. Úspěšně zvládáme i náročné projekty s nestandardním řešením v těžko dostupném terénu či velkých výškách.

Provádíme i demontáže kovových konstrukcí, vyželeznění objektů, likvidace kovových hal a jejich částí určených k demolici, likvidace vyřazených strojních zařízení, výrobních linek apod. Tyto ocelové konstrukce, technologie či stroje demontujeme, vykupujeme a prodáváme. Nabízíme výhodné finanční zhodnocení těchto nepotřebných technologií a ocelových konstrukcí.

Morkus Morava s.r.o. - provozovna
Morkus Morava s.r.o.
Demolice a likvidace staveb

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí v oblasti odstranění a likvidace staveb širokou nabídku služeb. Provedeme demolici a odstranění stavby na klíč včetně odvozu a likvidace odpadu.

FOTOGALERIE

Mám zájem o demolici