Skype Hotline:(+420)-774-151-729 Morkus Morava s.r.o.
Likvidace technologií

a technologických celků

Likvidujeme technologické celky

Firma Morkus Morava s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oblasti likvidací technologických celků v průmyslu i zemědělství. V současné době disponujeme dvanácti specializovanými demontážními týmy, které jsou vždy vedeny zkušeným stavbyvedoucím. V procesu komplexních sanací výrobních areálů, ale i v rámci restrukturalizace a rozvoje výroby průmyslových podniků vzniká před majitelem často problém vyklizení určitých prostor nebo likvidace starého, vyřazeného technologického vybavení. Činnost firmy Morkus Morava s.r.o. se zaměřuje na likvidaci kovových konstrukcí v zemědělství a průmyslu, všech typů jeřábů, kotelen, ocelových konstrukcí, vodáren, nádrží, sil, hal,generátorů, provozů a veškerých zařízení a technologií.

Naše demontážní skupiny zabezpečují likvidaci a demontáže technologických celků včetně následného odkoupení nebo odstranění všech vzniklých odpadů. Tyto likvidace se týkají technologických celků jako jsou jsou například výrobní zařízení, nepotřebné zásoby, stroje, nepotřebné skladové a olejové hospodářství, kotelny a jiné technologické zařízení.

K provedeným likvidacím technologických celků a zařízení
vystavujeme technické zprávy a protokoly ale také pořizujeme kompletní fotodokumentaci a videozáznamy z průběhu likvidačních prací.

Provádíme demontáže, úpravy a vystěhování velkých strojů či zařízení, které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy. Likvidaci provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. Úpravu velikosti jednotlivých částí technologií provádíme řezáním plamenem nebo profesionální demontáží. Likvidace technologií provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. Práci provedou naši vyškolení pracovníci. Naše služby provádíme na celém území ČR s SR.

Morkus Morava s.r.o. - provozovna
Morkus Morava s.r.o.
Demolice a likvidace staveb

Firma Morkus Morava s.r.o. nabízí v oblasti odstranění a likvidace staveb širokou nabídku služeb. Provedeme demolici a odstranění stavby na klíč včetně odvozu a likvidace odpadu.

FOTOGALERIE

Mám zájem o demolici